1 / 7
Продадено
Слика на Docking station Axagon ADSA-FP2
Слика на Docking station Axagon ADSA-FP2
Слика на Docking station Axagon ADSA-FP2
Слика на Docking station Axagon ADSA-FP2
Слика на Docking station Axagon ADSA-FP2
Слика на Docking station Axagon ADSA-FP2
Слика на Docking station Axagon ADSA-FP2

Docking station Axagon ADSA-FP2

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
17.81 €
16.09 €
со ДДВ Без ДДВ 13.63 €
Заштеди 1.72 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
ADSA-FP2
Лансиран:
26 октомври 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Лаптоп, компјутер, тврд диск
Крај на кабел:
ПРАВО
Верзии:
USB 3.0 (до 5Gbps)
Конектори:
SATA 22pin, USB 3.0
Од приклучокот:
USB-A (маж)
За конектори:
SATA 22pin (маж)
Производител:
AXAGON
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Намалување
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595247903433
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Docking station Axagon ADSA-FP2
16.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ