1 / 1
Продадено
Слика на Заштитна фолија Screenshield за екранот на LG Dual Screen

Заштитна фолија Screenshield за екранот на LG Dual Screen

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
15.24 €
3.09 €
со ДДВ Без ДДВ 2.62 €
Заштеди 12.15 €
-80%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
9. 3. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
LG двоен екран
Наменето за:
слушалки
Користи со брендови:
LG
Код:
LG-DUALSCRN-D
Производител:
ScreenShield
EAN:
8595603654016
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитна фолија Screenshield за екранот на LG Dual Screen
3.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ