1 / 1
Продадено
Слика на Gogen DA Внатрешна антена  553

Gogen DA Внатрешна антена 553

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.08 €
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €
Заштеди 4.87 €
-17%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
GOGDA553
Лансиран:
4 февруари 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Засилени сигнали:
36dB
Производител:
GoGen
Тип на антена:
КОМОРА
Приемник на фреквенција:
UHF
EAN:
8592417055657
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Gogen DA Внатрешна антена 553
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ