1 / 4
Продадено
Слика на Видео игрa Endling - Extinction is Forever (PS4)
Слика на Видео игрa Endling - Extinction is Forever (PS4)
Слика на Видео игрa Endling - Extinction is Forever (PS4)
Слика на Видео игрa Endling - Extinction is Forever (PS4)

Видео игрa Endling - Extinction is Forever (PS4)

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
42.08 €
40.46 €
со ДДВ Без ДДВ 34.29 €
Заштеди 1.62 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Во оваа еколошка авантуристичка игра, ќе доживеете свет опустошен од човештвото низ очите на последната лисица на Земјата. Откријте ја деструктивната моќ на човечката раса, која секојдневно ги корумпира, загадува и ограбува најретките и најскапоцените ресурси на природната средина. Истражувајте различни 3Д области со странично лизгање и бранете ги вашите малечки, хранете ги, гледајте како растат. забележете ги нивните уникатни личности и стравови и што е најважно, помогнете им да преживеат. Искористете ја ноќната темнина за скришум да го префрлите вашето младо потомство на побезбедна локација. Поминете го денот одморајќи се во импровизирано засолниште и внимателно испланирајте го вашиот следен потег, бидејќи може да биде последен за вас и вашите младенчиња.
Верзија на играта:
Стандардно издание
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
9120080078148
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Видео игрa Endling - Extinction is Forever (PS4)
40.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ