1 / 3
Foto e Switch TP-LINK TL-SG1218MPE
Foto e Switch TP-LINK TL-SG1218MPE
Foto e Switch TP-LINK TL-SG1218MPE

Switch TP-LINK TL-SG1218MPE

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
23,190 MKD.
20,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 17,449 MKD.
Ju kurseni 2,600 MKD.
-12%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Maqedoni, të tjera
11 mars 2024 - 12 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Switch TP-LINK TL-SG1218MPE sjell mundësinë për një rrjet më të shpejtë dhe zgjerim të thjeshtë të infrastrukturës së rrjetit. Mund ta lidhni me 8 kompjuterë ose të zgjeroni shpejtësinë e pajisjeve deri në 1000 Mb / s. Karakterizohet me 16 porte 1000 Mb / s, ku secili port automatikisht detekton shpejtësinë.
Lansuar:
19. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Rackmount
PoE:
Adresat MAC:
8 000
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
16
Funksione:
QoS, VLAN
Standardet e mbështetura PoE:
802.3af, 802.3at
Menaxhim në ueb:
Kodi:
TL-SG1218MPE
Gjerësia mm:
440
Lartësia mm:
44
Trashësia mm:
180
Besueshmëria:
100 %
Shkalla maksimale e transmetimit Gbps:
36
Shpejtësia e mbështetur Mb s:
1000
Numri i porteve PoE të jashtëm:
16
PoE budget W:
192
Numri i porteve combo:
2
Prodhuesi:
TP-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
EAN:
6935364086923
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch TP-LINK TL-SG1218MPE
20,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo