1 / 2
Foto e Switch TP-LINK TL-SG105E
Foto e Switch TP-LINK TL-SG105E

Switch TP-LINK TL-SG105E

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,490 MKD.
2,290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,941 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-9%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
TP-LINK TL-SG105E është switch i cili iu mundëson zgjerimin e rrjetit kompjuterik në mjediset e shtëpisë apo ndërmarrjeve në mënyrë shumë të shpejtë dhe të thjeshtë. Ky switch është i pajisur me 5 porte me lidhës RJ-45 që mundësojnë shpejtësi të transferit prej 10 / 100 / 1000 Mb / s. Switchi TP-LINK TL-SG105E me lehtësi mund të përballoj video-konferencat, lojërat online dhe aktivitet tjera që mund të ngarkojnë rrjetin tuaj duke ndikuar kështu në ngritjen e performancës tuaj në mënyrë të jashtëzakonshme.
Kodi i prodhuesit:
TL-SG105E
Lansuar:
11 Tetor 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Adresat MAC:
8 000
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
5
Prodhuesi:
TP-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Shkalla maksimale e transmetimit [Gbps]:
10
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
6935364022037
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Switch TP-LINK TL-SG105E
2,290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo