1 / 13
E shitur
Foto e SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB
Foto e SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB
Foto e SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB
Foto e SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB
Foto e SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB
Foto e SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB
Foto e SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB
Foto e SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB
Foto e SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB
Foto e SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB
Foto e SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB
Foto e SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB
Foto e SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB

SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5,790 MKD.
3,290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,133 MKD.
Ju kurseni 2,500 MKD.
-44%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky hard disk i fuqishëm SSd ka format M.2 2280 me kapacitet 512GB. Përdor ndërfaqen PCle 3.0 x 4 NVMe 1.3. Arrin shpejtësinë e leximit 3100 MB/s dhe të shkrimit 2200 MB/s. Përfshin ftohës alumini. Është rezistent ndaj impakteve dhe shokut.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Lansuar:
3. 4. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
M.2 PCI-Express NVMe
Formati i diskut:
M.2 2280
Dizajnuar për:
PC
Modeli i diskut:
3D, Brendshëm, SSD
Leximet IOPS:
300 000
Hyrjet IOPS:
100000
Kodi:
VPN100-512GM28H
Gjerësia mm:
22
Lartësia mm:
10,5
Trashësia mm:
80
Besueshmëria:
96 %
Pesha g:
45
Kapaciteti i diskut [GB]:
512
Shpejtësia e leximit MBs:
3100
Shpejtësia e shkrimit MBs:
2200
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria MTTF:
2
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
800
MTTF apo MTBF [milion orë]::
2
Prodhuesi:
Patriot
Ueb-i i prodhuesit:
Patriotmem.com
EAN:
814914025277
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
SSD Patriot Viper VPN100, M.2 - 512GB
3,290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo