1 / 2
Продадено
Слика на Куќиште 1stCool STEP 2, USB 3.0, црно
Слика на Куќиште 1stCool STEP 2, USB 3.0, црно

Куќиште 1stCool STEP 2, USB 3.0, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
50.21 €
48.59 €
со ДДВ Без ДДВ 46.27 €
Заштеди 1.62 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
MC-STEP2-AU-USB3
Лансиран:
4. 10. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
3,5 милиметарски приклучок (2x), USB-A 2.0 (1x), USB-A 3.0 (1x)
Број на ладилни места:
3+
Број на фанови:
0
Димензии на кутијата:
385 x 180 x 370
Специјална опрема:
Менаџер за кабли, про transparentирна страна
Параметри на моќност:
Ниту еден извор на енергија, на дното, не поддржува стандарден ATX
Број на слотови:
Екстериер 3,5 & quot; (1x), надворешен 5,25 & quot; (1x), внатрешни 2,5 & quot; (2-5x), внатрешни 3,5 & quot; (3х)
Места за ладење:
Страна 1x120mm, напред 1x120mm, заден 1x80 / 90mm
Производител:
1stCool
Боја:
ЦРНО
Вид на ложа:
Микроенергија
Максимална должина на картичката [см]:
31.5
Максимална должина на течноста за ладење на процесорот [cm]:
14,7
Поддржани формати на матични плочи:
Микро-ATX
Број на слотови за картички:
4
EAN:
8594192890126
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Куќиште 1stCool STEP 2, USB 3.0, црно
48.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ