1 / 3
Слика на Рутер TP-LINK Archer C6U
Слика на Рутер TP-LINK Archer C6U
Слика на Рутер TP-LINK Archer C6U

Рутер TP-LINK Archer C6U

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
79.45 €
71.33 €
со ДДВ Без ДДВ 60.45 €
Заштеди 8.12 €
-11%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
3. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Поддршка за IPv6:
По
Број на WAN порти:
1
Тип на рутер:
MU-MIMO, рутер за Wi-Fi
Заштитен allид:
По
Број на пристаништа RJ-45:
5
Управување:
По
Пристапна точка:
По
Код:
Archer C6U
Родителска грижа:
По
Ширина mm:
215
Висина mm:
22
Дебелина мм:
217
Број на порти на HUB прекинувачи:
4
Стандардна WLAN Wi-Fi:
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Опсег на фреквенција на GHz:
2.4, 5
WLAN WiFi МБ-брзини на пренос:
867 + 300
Брзина на пренос за MB-прекинувачи на HUB:
1000
Брзина на трансфери на WAN MB:
1000
Производител:
TP-LINK
Веб-страница на производителот:
Tp-link.com
Тип на антена:
Стационарен
EAN:
6935364089429
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Рутер TP-LINK Archer C6U
71.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ