1 / 3
Foto e Router  TP-LINK Archer AX90
Foto e Router  TP-LINK Archer AX90
Foto e Router  TP-LINK Archer AX90

Router TP-LINK Archer AX90

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
20,390 MKD.
17,590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14,907 MKD.
Ju kurseni 2,800 MKD.
-14%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Gjenerata e re e celularëve të tillë si iPhone 11, Galaxy Note 10 dhe Galaxy S10 dhe laptopët tashmë mbështesin standardin WiFi 6 dhe së shpejti do të plotësohen nga shumë pajisje të tjera. Routeri juaj nuk duhet të lihet pas. Standardi WiFi 6 ka potencialin për të siguruar performancë të mjaftueshme të rrjetit tuaj të shtëpisë për disa vitet e ardhshme. Teknologjia OneMesh është një mënyrë e thjeshtë për të krijuar një rrjet Mesh me një emër të vetëm të rrjetit Wi-Fi për mbulim të përsosur të të gjithë shtëpisë. Thjesht lidhni përsëritësin e sinjalit OneMesh me routerin OneMesh. Routeri Archer AX90 ofron tetë rrjedha të të dhënave të njëkohshme duke kombinuar një rrjet Wi-Fi me tre breza me teknologjinë më të fundit WiFi 6, duke bërë më shumë të disponueshëm gjerësi brezi dhe duke lejuar që pajisjet e lidhura të funksionojnë me shpejtësi të plotë. Tetë antena me fitim të lartë dërgojnë një sinjal më të fortë Wi-Fi në çdo cep të shtëpisë tuaj dhe kanë një pamje estetike. Përveç shpejtësive mahnitëse wireless që tejkalojnë 6,6 Gbit / s, routeri AX90 gjithashtu ofron mundësi të ndërlidhjes me tela të nivelit të lartë. Portet 2.5 Gbit / s dhe portet 1 Gbit / s ju lejojnë të përfitoni plotësisht nga shpejtësia e lidhjes gigabit nga ISP-ja juaj. Hiqni kufizimet e rrjetit gigabit dhe hapni rrugën për performancë maksimale me pajisjen tuaj. Mbështetja WAN / LAN siguron një fleksibilitet të konsiderueshëm dhe lejon që të dy portet të përshtaten me nevojat e rrjetit tuaj. Teknologjia HomeShield vepron si një skanues i rrjetit shtëpiak që zbulon kërcënimet e mundshme dhe ju paralajmëron për çështje sigurie që mund të ndodhin në rrjetin tuaj privat Wi-Fi. Teknologjia e fundit WPA3, e cila bazohet në standardin e mbështetur gjerësisht WPA2, sjell mundësi të reja për të rritur sigurinë kibernetike.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, USB 3.0, Wi-Fi
Numri i porteve WAN:
2
Firewall:
Numri i porteve RJ-45:
5
Menaxhimi:
Mbështet WMN:
Numri i pjesëve:
1
Kodi:
Archer AX90
Kujdes prindëror:
Gjerësia mm:
311
Lartësia mm:
174
Trashësia mm:
207
Numri i porteve HUB Switch:
3
Standardet WLAN Wifi:
802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Besueshmëria:
100 %
Shtrirja e frekuencës GHz:
2.4, 5
Shpejtësia e transferimeve WLAN WiFi MBs:
4804 + 1201 + 574
Shpejtësia e transferimit për HUB Switch MBs:
1000
Shpejtësia e transferimeve WAN MBs:
1000, 2500
Frekuenca e procesorit MHz:
1 500
Lansuar:
2. 2. 2021
Lloji i router:
Access point, MU-MIMO, VPN, Wifi Router
Prodhuesi:
TP-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Tp-link.com
Lloji i antenës:
E palëvizshme
Numri i bërthamave të procesorit:
4
EAN:
6935364053376
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Router TP-LINK Archer AX90
17,590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo