1 / 5
Продадено
Слика на RhinoTech 2 заштитно стакло за екран за Apple iPhone Xr
Слика на RhinoTech 2 заштитно стакло за екран за Apple iPhone Xr
Слика на RhinoTech 2 заштитно стакло за екран за Apple iPhone Xr
Слика на RhinoTech 2 заштитно стакло за екран за Apple iPhone Xr
Слика на RhinoTech 2 заштитно стакло за екран за Apple iPhone Xr

RhinoTech 2 заштитно стакло за екран за Apple iPhone Xr

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
11.21 €
со ДДВ Без ДДВ 9.50 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
9. 11. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Apple iPhone XR
Наменето за:
слушалки
Користи со брендови:
јаболко
ЧАША:
По
Код:
RT080
Производител:
RhinoTech
EAN:
8596115538870
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
RhinoTech 2 заштитно стакло за екран за Apple iPhone Xr
11.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ