1 / 14
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20
Слика на RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20

RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
175.32 €
162.32 €
со ДДВ Без ДДВ 154.59 €
Заштеди 13.00 €
-8%

Само уште 2
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Тестирана латентност:
20-26-26-46
Посветен на:
За компјутер
Течност за ладење:
Пасивно
Гаранција за производителот:
1 година
Задно светло:
По
Висина на профилот:
Горе
Синхронизација на RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Код:
PVSR464G360C0K
XMP:
Екстремен профил на меморија 2.0
Број на RAM модули:
2
Оперативна фреквенција од MHz:
3600
Latenca CAS CL:
20
Работен напон V:
1.35
Лансиран:
3. 2. 2021
Максимален работен напон [V]:
1.35
Вкупни капацитети и мемории [GB]:
64
Тип на меморија:
DDR4 DIMM
Конфигурација на меморија:
2 x 32 GB
Производител:
Патриот
Веб-страница на производителот:
Info.patriotmemory.com
EAN:
814914027950
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
RAM меморија Patriot VIPER Steel RGB, 64 GB (2x32 GB) DDR4, 3600 MHz, CL20
162.32 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ