1 / 2
Продадено
Слика на Батерија Patonа за Panasonic DMW-BLH7E
Слика на Батерија Patonа за Panasonic DMW-BLH7E

Батерија Patonа за Panasonic DMW-BLH7E

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
30.72 €
24.22 €
со ДДВ Без ДДВ 20.53 €
Заштеди 6.50 €
-21%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PT1200
Лансиран:
24 јуни 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ли-јон (литиум-јон)
Користено со:
Panasonic DMC-GM1
Наменето за:
Дигитален фотоапарат
Број на пакувања:
1
По ознака:
по избор
Производител:
Патона
Капацитети [mAh]:
600
Напнатост [V]:
7,2
EAN:
4260317093713
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Батерија Patonа за Panasonic DMW-BLH7E
24.22 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ