1 / 4
Продадено
Слика на Надворешна кутија AXAGON EEM2-U3C, сребрена
Слика на Надворешна кутија AXAGON EEM2-U3C, сребрена
Слика на Надворешна кутија AXAGON EEM2-U3C, сребрена
Слика на Надворешна кутија AXAGON EEM2-U3C, сребрена

Надворешна кутија AXAGON EEM2-U3C, сребрена

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
32.33 €
со ДДВ Без ДДВ 27.40 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Дали барате брза и елегантна надворешна кутија? Оваа елегантна кутија со алуминиумско тело ќе биде вистинскиот избор. Има брз USB 3.2 интерфејс, можете повторно да го поврзете со двостран USB-C конектор. Дизајниран е за SSD дискови до 22x80 mm, нема ограничување на капацитетот. Поддржува и еднострани и двострани M.2 картички. Може да се користи со лаптопи, компјутери, таблети и мобилни телефони со OTG поддршка. Предности на оваа надворешна кутија Има брз USB 3.2. Има USB-C. Таа е алуминиум. Поддржува подигнување од SSD, режим за заштеда на енергија, функција TRIM за да се намали деградацијата на перформансите. Производот работи само за M.2 Sata.

Гаранција за производителот:
1 година
Формати и дискусија:
M.2 2280
Тип на рамка:
Странски
Датум на лансирање:
9. 8. 2019
Пристанишна технологија:
USB 3.2 Gen 2
Поддржани формати:
M.2
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595247904270
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Надворешна кутија AXAGON EEM2-U3C, сребрена
32.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ