1 / 2
Foto e Memorie operative Patriot Viper 3 Black Mamba, 2x8 GB DDR3, 1600 MHz, CL9, e zezë
Foto e Memorie operative Patriot Viper 3 Black Mamba, 2x8 GB DDR3, 1600 MHz, CL9, e zezë

Memorie operative Patriot Viper 3 Black Mamba, 2x8 GB DDR3, 1600 MHz, CL9, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4,934 MKD.
3,990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,800 MKD.
Ju kurseni 944 MKD.
-20%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Nëse jeni duke kërkuar memorie të sigurt dhe me cilësi të lartë për kompjuterin tuaj, atëherë kompania Patriot vjen me zgjidhjen më të mirë për ju. Kjo kompani është një prej kompanive lidere të prodhimit dhe furnizimit të moduleve të memorieve. Seria e re e memorieve Black Mamba, përkundër modeleve të tjera, vjen me një karakteristikë shtesë të ftohjes. Memoria operative klasike me kapacitet standard 2x8 GB DDR3, operon me frekuencë prej 1600 MHz dhe me timing CL9 në voltazh prej 1.5V. Gjithashtu, është një Intel XMP (version 1.3) i certifikuar.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse memoria stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Latenca e testuar:
9-9-9-24
E dedikuar për:
Për PC
Latenca CAS [CL]:
9
Voltazhi maksimal [V]:
1,5
Intel Extreme Memory Profile (XMP):
Ftohës:
Pasiv
Voltazhi operues [V]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
PV316G160C9K
Lansuar:
8 Shtator 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i memories:
DDR3
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Frekuenca operuese [MHz]:
1600
Prodhuesi:
Patriot
Ueb-i i prodhuesit:
Patriotmem.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
815530014195
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie operative Patriot Viper 3 Black Mamba, 2x8 GB DDR3, 1600 MHz, CL9, e zezë
3,990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo