1 / 5
Продадено
Слика на Mauspad Patriot Viper Super, црно
Слика на Mauspad Patriot Viper Super, црно
Слика на Mauspad Patriot Viper Super, црно
Слика на Mauspad Patriot Viper Super, црно
Слика на Mauspad Patriot Viper Super, црно

Mauspad Patriot Viper Super, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
33.96 €
32.33 €
со ДДВ Без ДДВ 27.40 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Код на производителот:
PV150C3K
Лансиран:
9. 2. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Пеша [g]:
650
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Ширина [мм]:
900
Материјали:
Текстил
Производител:
Патриот
Веб-страница на производителот:
Patriotmem.com
Боја:
ЦРНО
Висина [mm]:
3
Дебелина [mm]:
400
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
814914024089
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Mauspad Patriot Viper Super, црно
32.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ