1 / 1
E shitur
Foto e Folie mbrojtëse Screenshield për Motorola OneFusion (XT2067)

Folie mbrojtëse Screenshield për Motorola OneFusion (XT2067)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
987 MKD.
590 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 500 MKD.
Ju kurseni 397 MKD.
-41%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Folie mbrojtëse për celularin Motorola OneFusion, që mbron në mënyrë të përkryer ekranin e tij nga gërvishtjet, dëmtimet dhe gjurmët e gishtërinjve. Aplikimi është i thjeshtë dhe pa flluska. Folia është plotësisht transparente dhe shumë e qëndrueshme, nuk i ndryshon ngjyrat e ekranit në asnjë mënyrë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Motorola One Fusion (XT2067)
Dizajnuar për:
Celular
I përdorshëm me markat:
Motorola
Kodi:
MOT-XT2067-D
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
17. 2. 2021
Prodhuesi:
ScreenShield
EAN:
8595603660833
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Folie mbrojtëse Screenshield për Motorola OneFusion (XT2067)
590 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo