1 / 2
Продадено
Слика на Дурацел батерија за Canon NB-11L0
Слика на Дурацел батерија за Canon NB-11L0

Дурацел батерија за Canon NB-11L0

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.09 €
27.46 €
со ДДВ Без ДДВ 23.27 €
Заштеди 1.62 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
DRC11L
Лансиран:
11 март 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Ли-јон (литиум-јон)
Користено со:
Canon Ixus 125 HS, Canon Ixus 220F, Canon Ixus 240 HS, Canon Powershot A2300
Наменето за:
Дигитален фотоапарат
Број на пакувања:
1
Производител:
Дурацел
Капацитети [mAh]:
600
Напнатост [V]:
3,7
EAN:
5055190140505
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Дурацел батерија за Canon NB-11L0
27.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ