1 / 2
Продадено
Слика на Адаптер за џојстик, Xbox One - компјутер
Слика на Адаптер за џојстик, Xbox One - компјутер

Адаптер за џојстик, Xbox One - компјутер

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
42.08 €
40.46 €
со ДДВ Без ДДВ 34.29 €
Заштеди 1.62 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
6HN-00003
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Мајкрософт
Веб-страница на производителот:
Microsoft.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
889842174182
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Адаптер за џојстик, Xbox One - компјутер
40.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ