1 / 7
Продадено
Слика на Звучник Sony SRS-XB13, сиво / кафеав
Слика на Звучник Sony SRS-XB13, сиво / кафеав
Слика на Звучник Sony SRS-XB13, сиво / кафеав
Слика на Звучник Sony SRS-XB13, сиво / кафеав
Слика на Звучник Sony SRS-XB13, сиво / кафеав
Слика на Звучник Sony SRS-XB13, сиво / кафеав
Слика на Звучник Sony SRS-XB13, сиво / кафеав

Звучник Sony SRS-XB13, сиво / кафеав

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
85.96 €
66.46 €
со ДДВ Без ДДВ 56.32 €
Заштеди 19.50 €
-23%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Поставување звучник:
1
Команда:
Во опрема
Како да се користи:
Безжичен, за мобилен и таблет, пренослив
Микрофон:
По
Вид на звучници:
Активно, безжично
Водоотпорен:
По
Безжична врска:
Bluetooth
Канал нумри и канелеве:
1
Вкупна моќност RMS W:
5
Опсег на фреквенција Hz:
20
Опсег на фреквенција kHz:
20
Интегрирани батерии:
По
Лансиран:
17. 3. 2021
Производител:
Сони
Веб-страница на производителот:
Sony.cz
Боја:
Кафеава, сива
Енергија:
USB
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4548736122413
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Звучник Sony SRS-XB13, сиво / кафеав
66.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ