1 / 1
Продадено
Слика на Zebra Z-Perform 1000D Лепливи етикети, DT, 51x25 mm, за ZT200, ZT400, ZT500, ZT600

Zebra Z-Perform 1000D Лепливи етикети, DT, 51x25 mm, за ZT200, ZT400, ZT500, ZT600

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
29.08 €
27.46 €
со ДДВ Без ДДВ 23.27 €
Заштеди 1.62 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 9. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на писмо:
Лепливи етикети
Код:
3004996
Дијаметар на цевка [mm]:
76
Големина на етикетата [mm]:
51 x 25
Број на ознаки во ролни [парчиња]:
5 860
Производител:
Зебра
Веб-страница на производителот:
Zebra.com
EAN:
5712505296592
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Zebra Z-Perform 1000D Лепливи етикети, DT, 51x25 mm, за ZT200, ZT400, ZT500, ZT600
27.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ