1 / 3
Продадено
Слика на Заштитник за Huawei P40, кафеав
Слика на Заштитник за Huawei P40, кафеав
Слика на Заштитник за Huawei P40, кафеав

Заштитник за Huawei P40, кафеав

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.46 €
3.09 €
со ДДВ Без ДДВ 2.62 €
Заштеди 11.37 €
-79%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
17. 4. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Huawei P40
Наменето за:
слушалки
Користи со брендови:
Huawei
Материјали:
СТП кожа
Код:
2451523
Производител:
Нилкин
Боја:
Кафеав
Вид на обвивка:
Јас капак
EAN:
6902048195790
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитник за Huawei P40, кафеав
3.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ