1 / 6
Продадено
Слика на Заштитна рамка COTEetCI за часовник Apple 4/5, 40мм, транспарентен
Слика на Заштитна рамка COTEetCI за часовник Apple 4/5, 40мм, транспарентен
Слика на Заштитна рамка COTEetCI за часовник Apple 4/5, 40мм, транспарентен
Слика на Заштитна рамка COTEetCI за часовник Apple 4/5, 40мм, транспарентен
Слика на Заштитна рамка COTEetCI за часовник Apple 4/5, 40мм, транспарентен
Слика на Заштитна рамка COTEetCI за часовник Apple 4/5, 40мм, транспарентен

Заштитна рамка COTEetCI за часовник Apple 4/5, 40мм, транспарентен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
23.37 €
20.96 €
со ДДВ Без ДДВ 17.76 €
Заштеди 2.40 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
30. 4. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Apple Watch 40мм
Наменето за:
Паметен часовник
Користи со брендови:
јаболко
Код:
CS7059-TT
Производител:
COTEetCI
Боја:
Транспарентен
Вид на обвивка:
Рамекек
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Заштитна рамка COTEetCI за часовник Apple 4/5, 40мм, транспарентен
20.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ