1 / 3
Продадено
Слика на GoPro Lanyard, бела боја
Слика на GoPro Lanyard, бела боја
Слика на GoPro Lanyard, бела боја

GoPro Lanyard, бела боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
27.33 €
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 19.14 €
Заштеди 4.74 €
-18%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
28. 6. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
GoPro HERO5 Black, GoPro HERO6 Black, GoPro HERO (2018)
Наменето за:
Отворена камера
Користи со брендови:
GoPro
Материјали:
силиконски
Код:
ACSST-002
Производител:
GoPro
Веб-страница на производителот:
Goprocamera.com
Боја:
Бело
Вид на обвивка:
Специјални
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
GoPro Lanyard, бела боја
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ