1 / 1
Продадено
Слика на Резервен врв пенкало XP-ПЕН PA1 / PA2 за таблети Artist 22R Pro / 24 Pro, Deco Pro M / S

Резервен врв пенкало XP-ПЕН PA1 / PA2 за таблети Artist 22R Pro / 24 Pro, Deco Pro M / S

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
12.84 €
9.59 €
со ДДВ Без ДДВ 9.13 €
Заштеди 3.25 €
-26%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Користи со брендови:
XP-PEN
Код:
AC60_10
Лансиран:
12. 2. 2021
Производител:
XP-PEN
Боја:
ЦРНО
EAN:
672299992085
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Резервен врв пенкало XP-ПЕН PA1 / PA2 за таблети Artist 22R Pro / 24 Pro, Deco Pro M / S
9.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ