1 / 8
Продадено
Слика на Xiaomi Yeelight Arwen Ceiling Light 550S
Слика на Xiaomi Yeelight Arwen Ceiling Light 550S
Слика на Xiaomi Yeelight Arwen Ceiling Light 550S
Слика на Xiaomi Yeelight Arwen Ceiling Light 550S
Слика на Xiaomi Yeelight Arwen Ceiling Light 550S
Слика на Xiaomi Yeelight Arwen Ceiling Light 550S
Слика на Xiaomi Yeelight Arwen Ceiling Light 550S
Слика на Xiaomi Yeelight Arwen Ceiling Light 550S

Xiaomi Yeelight Arwen Ceiling Light 550S

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
224.08 €
212.70 €
со ДДВ Без ДДВ 180.26 €
Заштеди 11.37 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Пеша [кг]:
3.09
Bluetooth:
По
Осветлување флукс [lm]:
3500
Светлосен флукс (lm)::
3 500
Излезна моќност [Ш]:
50
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Користено со:
Amazon Alexa, Apple HomeKit, асистент на Google
Работен век (часови)::
25 000
Lивотен век [часови]:
25 000
Код:
00170
Максимална хроматичност [K]::
6500
Минимална хроматичност [K]::
4 100
Лансиран:
26. 3. 2021
Висина [mm]:
99.1
LED:
По
Тип на производ:
Светилка за плафон, Светло на таванот
Материјали:
Алуминиум, пластика
Поддржува ОС:
Android, iOS
Постепено запирање на светлината:
По
Промени бои::
Промена на бојата:
По
Големина на позициите за навивачите::
Ги менува нијансите на бело::
На понуда од::
22. 3. 2021
Боја:
Бело, Бело
Максимална хроматска боја [K]::
6 500
Минимални хроматски бои [K]::
2 700
Компатибилност:
Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant
Производител:
Xiaomi, Xiaomi
Протокол:
Amazon Alexa, Apple HomeKit, асистент на Google..., Amazon Alexa, Apple HomeKit, асистент на Google...
RGB:
По
Степен на заштита:
IP20
Поддржани оперативни системи (ОС):
Андроид, iOS
Температура на боја на светлина::
Прилагодлив..., Прилагодлив
Дебелина [mm]:
555
Светло затемнување::
Wi-Fi:
По
EAN:
6088877868040
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Xiaomi Yeelight Arwen Ceiling Light 550S
212.70 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ