1 / 1
Продадено
Слика на Wacom Touch Pen за бамбус Стајлус, 3 парчиња

Wacom Touch Pen за бамбус Стајлус, 3 парчиња

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
17.71 €
со ДДВ Без ДДВ 15.01 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
ACK-20601
Лансиран:
20 февруари 2013 година
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Acеб за стимула од бамбус од вамком
Користи со брендови:
Ваком
Производител:
Ваком
Веб-страница на производителот:
Wacom.com
EAN:
4949268790734
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Wacom Touch Pen за бамбус Стајлус, 3 парчиња
17.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ