1 / 3
Продадено
Слика на сет Harry Potter - Hungarian Horntail
Слика на сет Harry Potter - Hungarian Horntail
Слика на сет Harry Potter - Hungarian Horntail

сет Harry Potter - Hungarian Horntail

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
32.33 €
30.71 €
со ДДВ Без ДДВ 26.03 €
Заштеди 1.62 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
12. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на производ:
Комплет за градење
Материјали:
Дрво
Број на делови:
35
Код:
9781682985465
Ширина mm:
203
Висина mm:
102
Дебелина мм:
178
Од серијата:
Хари Потер
Тип на поставување:
Дрвено
Производител:
IncrediBuilds
Веб-страница на производителот:
Incredibuilds.com
EAN:
9781682985465
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
сет Harry Potter - Hungarian Horntail
30.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ