1 / 1
Продадено
Слика на Victrola Premium 580

Victrola Premium 580

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
144.45 €
137.95 €
со ДДВ Без ДДВ 116.91 €
Заштеди 6.50 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
1. 11. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Влезна порта AUX:
По
Издвојување:
По
Код:
VSC-580BT-BLK
Моќ RMS W:
3
Брзина на вртежи вртежи во минута:
33, 45, 78
Производител:
Викрола
Веб-страница на производителот:
Victrola.com
Влезни и излезни порти:
RCA, излезна порта за слушалки
EAN:
5060647650421
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Victrola Premium 580
137.95 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ