1 / 11
Foto e Videolojë Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)
Foto e Videolojë Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)
Foto e Videolojë Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)
Foto e Videolojë Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)
Foto e Videolojë Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)
Foto e Videolojë Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)
Foto e Videolojë Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)
Foto e Videolojë Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)
Foto e Videolojë Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)
Foto e Videolojë Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)
Foto e Videolojë Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)

Videolojë Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5,790 MKD.
4,690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,975 MKD.
Ju kurseni 1,100 MKD.
-19%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Nëse vazhdimisht jeni në nxitimin e botës moderne dhe jeni të lodhur prej tij, Tom Nook ka mundësinë e biznesit për ju: biletën e tij të re, ultra-ekskluzive me një drejtim për në një ishull të shkretë. Sigurisht, ju mund të keni hasur karaktere me ngjyra diku tashmë. Ju kishit kujtime të shkëlqyera për njerëzit nga Folk City, mbase madje keni kthyer një gjethe të re (New Leaf) dhe jeni përkushtuar për shërbimet publike. Por thellë brenda jush është dëshira për liri, apo jo? Gjithçka mund të bëhet e vërtetë në episodin e ri të serialit popullor Animal Crossing!

Dhe këtu është shansi të bëni atë që dëshironi. Ndoshta vetëm të shëtisni përgjatë plazhit të një ishulli të shkretë ku ju pret pasuria e natyrës së paprekur. Kreativiteti i qetë dhe rrethina magjike ju presin, kështu që rrokullisni mëngët dhe bëni jetën tuaj të re në New Horizons më të mirë se kurrë.

Rregulloni karakterin tuaj dhe kujtoni shtëpinë ashtu si dëshironi, sepse këtu sundoni ju. Sistemi i ri dhe i fortë artizanal ju lejon të mblidhni një larmi materialesh dhe të krijoni gjithçka nga mobiljet tek mjetet.

Shijoni një aktivitet ku mund të relaksoheni si p.sh. kopshtaria, peshkimi, dekorimi ose eksplorimi i rrethinës dhe bashkëveprimi me personazhet e tjerë në lojë. Përvoja klasike e Animal Crossing sjell dimensione të reja. A jeni gati? Ju pret një jetë e re.

Lansuar:
4. 7. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Besueshmëria:
100 %
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Prodhuesi:
Nintendo
Ueb-i i prodhuesit:
Nintendo.com
Platforma:
Switch
Lloji i lojës:
Simulator
Kategoria e moshës:
3
Vendi i prodhimit:
Japan
EAN:
45496425449
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Videolojë Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)
4,690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo