1 / 1
Продадено
Слика на Вертикална лента Triton RAX-VL-X18-X1, 18U

Вертикална лента Triton RAX-VL-X18-X1, 18U

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
24.21 €
20.96 €
со ДДВ Без ДДВ 19.96 €
Заштеди 3.25 €
-14%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
RAX-VL-X18-X1
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
Тритон
EAN:
8595105024065
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Вертикална лента Triton RAX-VL-X18-X1, 18U
20.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ