1 / 6
Продадено
Слика на Вентилатор Noctua NF-A20-PWM, 200x200x30mm, направен од пластика
Слика на Вентилатор Noctua NF-A20-PWM, 200x200x30mm, направен од пластика
Слика на Вентилатор Noctua NF-A20-PWM, 200x200x30mm, направен од пластика
Слика на Вентилатор Noctua NF-A20-PWM, 200x200x30mm, направен од пластика
Слика на Вентилатор Noctua NF-A20-PWM, 200x200x30mm, направен од пластика
Слика на Вентилатор Noctua NF-A20-PWM, 200x200x30mm, направен од пластика

Вентилатор Noctua NF-A20-PWM, 200x200x30mm, направен од пластика

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
40.46 €
37.21 €
со ДДВ Без ДДВ 35.44 €
Заштеди 3.25 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
NF-A20-PWM
Гаранција за производителот:
1 година
Димензии [мм]:
200 x 200 x 30
Тип на батерија:
Пластика
Брзина на течноста за ладење [вртежи во минута]:
800
Ниво на бучава (dB):
18,1
Големина на вентилаторот:
200 x 200
Задно светло:
Веќе
Производител:
Ноктуа
Веб-страница на производителот:
Noctua.at
Вид на течноста за ладење:
активен
Контрола на брзината:
Автоматски
EAN:
9010018100013
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Вентилатор Noctua NF-A20-PWM, 200x200x30mm, направен од пластика
37.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ