1 / 8
Foto e Ventilator Arctic P8 PWM PST CO, 80mm, i zi
Foto e Ventilator Arctic P8 PWM PST CO, 80mm, i zi
Foto e Ventilator Arctic P8 PWM PST CO, 80mm, i zi
Foto e Ventilator Arctic P8 PWM PST CO, 80mm, i zi
Foto e Ventilator Arctic P8 PWM PST CO, 80mm, i zi
Foto e Ventilator Arctic P8 PWM PST CO, 80mm, i zi
Foto e Ventilator Arctic P8 PWM PST CO, 80mm, i zi
Foto e Ventilator Arctic P8 PWM PST CO, 80mm, i zi

Ventilator Arctic P8 PWM PST CO, 80mm, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
890 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 848 MKD.

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një ventilator i fuqishëm për kasat kompjuterike me përmasa prej 80 x 25 mm. Siguron një shpejtësi prej 200 - 3000 RPM dhe një fluks ajri deri në 23.4 CFM. Arrin nivelet e zhurmës deri në 0.3 son. Është i pajisur me një mbajtës të dyfishtë kushinete. Përdor një lidhës 4-pin PWM për lidhje. Është i pajisur me teknologjinë e ndarjes së PWM. Është ideal për funksionim 24/7.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Madhësia e ventilatorit:
80 x 80
Drita e pasme:
Jo
Kodi:
ACFAN00151A
Numri i ftohësve:
1
Gjerësia mm:
80
Lartësia mm:
25
Trashësia mm:
80
Shpejtësia e ftohësit rpm:
3000
Shpejtësia e ajrit CFM:
23.4
Besueshmëria:
100 %
Lartësia e ftohësit mm:
25
Lansuar:
20. 2. 2021
Hmotnost g:
78,5
Performanca:
Plastikë
Dimensionet e përgjithshme [mm]:
80 x 80 x 25
Prodhuesi:
ARCTIC
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Ngjyra:
Zezë
Lidhës:
4pin (PWM) + 4Pin (PST)
EAN:
4895213702041
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ventilator Arctic P8 PWM PST CO, 80mm, i zi
890 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo