1 / 5
Продадено
Слика на Држач за телевија MAX MTM9560FM 43-90 ", црна
Слика на Држач за телевија MAX MTM9560FM 43-90 ", црна
Слика на Држач за телевија MAX MTM9560FM 43-90 ", црна
Слика на Држач за телевија MAX MTM9560FM 43-90 ", црна
Слика на Држач за телевија MAX MTM9560FM 43-90 ", црна

Држач за телевија MAX MTM9560FM 43-90 ", црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
64.83 €
со ДДВ Без ДДВ 54.94 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Мобилен:
По
Ротација:
По
За рака:
По
Код:
2700301
Максимални дијагонални инчи на екранот:
90
VESA mm x mm:
300 × 200, 300 × 300, 400 200, 400 × 300, 400 × 400, 600 × 400, 800 400
Капацитети максимум кг:
60
Дијагонала на минимален инчен екран:
43
Максимално растојание од theидот см:
42.8
Лансиран:
Лансиран
Производител:
MAX
Боја:
ЦРНО
Носители за:
TV
Тип на држач:
За theидот
EAN:
8594173124387
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач за телевија MAX MTM9560FM 43-90 ", црна
64.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ