1 / 5
E shitur
Foto e USB Transcend JetFlash 790 - 32GB, i zi - kaltër
Foto e USB Transcend JetFlash 790 - 32GB, i zi - kaltër
Foto e USB Transcend JetFlash 790 - 32GB, i zi - kaltër
Foto e USB Transcend JetFlash 790 - 32GB, i zi - kaltër
Foto e USB Transcend JetFlash 790 - 32GB, i zi - kaltër

USB Transcend JetFlash 790 - 32GB, i zi - kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,690 MKD.
690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 585 MKD.
Ju kurseni 1,000 MKD.
-60%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Transcend JetFlash 790 është një disk flash me një lidhës rrëshqitës praktik dhe mbështetje për USB 3.0. Është një portë interesante në botën e rezervave me shpejtësi të lartë dhe transferimit të skedarëve. Me këtë disk flash, ju merrni qasje të shpejtë në përmbajtjen multimediale me intenzitet të të dhënave në një dizajn elegant. Transcend Elite është një program i ri i avancuar i krijuar për t’u përdorur me produktet Transcend JetFlash, StoreJet dhe Portable SSD. Elite përfshin aplikacione të fuqishme dhe miqësore për përdoruesit që ndihmojnë në menaxhimin e të dhënave në pajisjet e jashtme të ruajtjes dhe rritjen e produktivitetit. Kombinuar me Elite, pajisja e ruajtjes Transcend lehtëson të mbani skedarë të rëndësishëm të organizuar, mbrojtur dhe azhurnuar. Disku flash Transcend JetFlash 790 përdor një ndërfaqe USB 3.0. Falë ndërfaqes USB dhe teknologjisë Plug and Play, nuk kërkohet furnizim i jashtëm me energji ose bateri dhe instalim i ndërlikuar i kontrolluesve - disku lidhet me një kompjuter përmes një porte USB dhe është menjëherë i gatshëm për përdorim në të gjitha sistemet operative të zakonshme. Përmasat e diskut flash janë 63.6 x 21.2 x 10.6 mm dhe pesha është 4.9 g.
Lansuar:
30 Prill 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Lidhës USB:
Kodi:
TS32GJF790K
Mundësi për varje:
Besueshmëria:
99 %
Pesha g:
4,9
Kapaciteti GB:
32
Shpejtësia e shkrimit teorike MBs:
25
Shpejtësia e leximit teorike MBs:
90
Prodhuesi:
Transcend
EAN:
760557828006
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB Transcend JetFlash 790 - 32GB, i zi - kaltër
690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo