1 / 4
E shitur
Foto e USB Samsung MUF-128DB/APC, 128GB, i hirtë
Foto e USB Samsung MUF-128DB/APC, 128GB, i hirtë
Foto e USB Samsung MUF-128DB/APC, 128GB, i hirtë
Foto e USB Samsung MUF-128DB/APC, 128GB, i hirtë

USB Samsung MUF-128DB/APC, 128GB, i hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,534 MKD.

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Samsung sjellë USB me kapacitet të madh 128GB e cila arrinë shpejtësi të leximit deri në 300 MB / s dhe ka ndërfaqe USB 3.0 / 3.1 Gen 1, USB-C. Është i bërë nga metali dhe plastika, si dhe ofron rezistencë ndaj ujit, temperaturave ekstreme, magnetëve dhe rrezeve X si dhe vjen me madhësi prej 18,33 × 57,92 × 7.29 mm. Ka ngjyrë të hirtë.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
I qëndrueshëm:
Kodi i prodhuesit:
MUF-128DB/APC
Kodi:
MUF-128DB/APC
Materiali:
Metal, plastikë
Ndërfaqja:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Ngjyra:
Hirtë, Hirtë
Pesha [g]:
7.7
Prodhuesi:
Samsung, Samsung
Rezistencë ndaj ujit:
Rezistent:
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
300
Teknologjia:
USB 3.0/3.1 Gen 1, USB-C
Thellësia [mm]:
57,92
Trashësia [mm]:
57.92
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
8801643233648
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB Samsung MUF-128DB/APC, 128GB, i hirtë
2,990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo