1 / 5
Продадено
Слика на USB Samsung BAR Plus 32 GB, сребро
Слика на USB Samsung BAR Plus 32 GB, сребро
Слика на USB Samsung BAR Plus 32 GB, сребро
Слика на USB Samsung BAR Plus 32 GB, сребро
Слика на USB Samsung BAR Plus 32 GB, сребро

USB Samsung BAR Plus 32 GB, сребро

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
17.71 €
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 10.88 €
Заштеди 4.87 €
-28%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
24. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Материјали:
Метал
Водоотпорен:
По
Код:
MUF-32BE3/APC
Стабилно:
По
Можност за бесење:
По
Ширина mm:
40,01
Висина mm:
11.7
Дебелина мм:
15.6
Пеша г.:
10
Капацитети GB:
32
Теоретска брзина на читање МБ:
300
Производител:
Самсунг
Веб-страница на производителот:
Samsung.cz
Боја:
сребрено
EAN:
8801643229375
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
USB Samsung BAR Plus 32 GB, сребро
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ