1 / 2
Продадено
Слика на USB Hub HyperDrive 6ë1, USB-C, 4K, HDMI, сиво
Слика на USB Hub HyperDrive 6ë1, USB-C, 4K, HDMI, сиво

USB Hub HyperDrive 6ë1, USB-C, 4K, HDMI, сиво

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
133.07 €
126.58 €
со ДДВ Без ДДВ 107.27 €
Заштеди 6.50 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
25. 1. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
HUB:
По
USB 3.1:
По
Број на USB порти:
4
Други пристаништа:
HDMI, RJ-45
Код:
HY-HD233A-GRAY
Производител:
HYPER
USB-C:
По
Vendi i prodhimit:
China
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
USB Hub HyperDrive 6ë1, USB-C, 4K, HDMI, сиво
126.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ