1 / 3
Foto e USB HUB D-Link, 4 në 1
Foto e USB HUB D-Link, 4 në 1
Foto e USB HUB D-Link, 4 në 1

USB HUB D-Link, 4 në 1

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,590 MKD.
3,390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,229 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-6%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky HUB USB-C me tre ndërfaqe të ndryshme, përkatësisht 1 x HDMI, 2 x USB 3.0 dhe 1 x Type C USB me Power Delivery 60W përputhet me Mac, Windows ose Linux me një port USB-C. Përveç kësaj, pajisja mbështet deri në rezolucion 4K (përmes HDMI).
Lansuar:
9. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
DUB-M420
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
D-Link
Ueb-i i prodhuesit:
Dlink.com
EAN:
790069447761
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
USB HUB D-Link, 4 në 1
3,390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo