1 / 5
Продадено
Слика на USB Evolveo Venus T2, 2x HD DVB-T2
Слика на USB Evolveo Venus T2, 2x HD DVB-T2
Слика на USB Evolveo Venus T2, 2x HD DVB-T2
Слика на USB Evolveo Venus T2, 2x HD DVB-T2
Слика на USB Evolveo Venus T2, 2x HD DVB-T2

USB Evolveo Venus T2, 2x HD DVB-T2

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
59.96 €
56.71 €
со ДДВ Без ДДВ 54.01 €
Заштеди 3.25 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
20. 10. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB 2.0
Тип на батерија:
Странски
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Конектори:
ТВ-антена
Формат на видео компресија:
H.265 (HEVC)
Функции:
Двоен приемник, Timeshift, снимки
Код:
VNS-HD-T2
Ширина mm:
30
Висина mm:
16.5
Дебелина мм:
86
Производител:
Еволво
Тип на приемник:
DVB-T2
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8595683201254
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
USB Evolveo Venus T2, 2x HD DVB-T2
56.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ