1 / 7
Продадено
Слика на USB-центар на PowerCube, сино со бело
Слика на USB-центар на PowerCube, сино со бело
Слика на USB-центар на PowerCube, сино со бело
Слика на USB-центар на PowerCube, сино со бело
Слика на USB-центар на PowerCube, сино со бело
Слика на USB-центар на PowerCube, сино со бело
Слика на USB-центар на PowerCube, сино со бело

USB-центар на PowerCube, сино со бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.95 €
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €
Заштеди 1.74 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Заживејте го вашиот дом со производите на PowerCube, кој исто така вклучува необичен енергетски центар со интересен и уникатен дизајн во форма на коцка, кој го комбинира практичното со дизајнот. Производот е дизајниран за внатрешна употреба и е опремен со практична брава за деца. Дизајн Како што сугерира името, PowerCube има форма на коцка. Опремен е од четири страни со класични фиоки во разни бои. Однапред, има две USB порти за лесно полнење на преносни уреди како телефони или таблети. Практична форма Како што веќе рековме, центарот има форма на коцка, што обезбедува погодно поврзување на неколку напојувања одеднаш. Приклучоците се ротираат така што големите напојувања со издолжено тело секогаш се насочени еден кон друг и нивното поврзување нема да ги блокира другите приклучоци. Како што е случај со класичните рамни хабови. Може да се комбинира со други производи на PowerCube. USB напојување PowerCube Оригиналните USB хабови се опремени со две USB порти. Можете лесно и погодно да наполните, на пример, лаптоп, таблет и телефон на едно место, а сепак ќе имате доволно приклучоци за три други уреди. Двата USB конектори имаат моќност од 2.1A. Ова овозможува брзо полнење на уреди што ја поддржуваат оваа функција. Клучни својства PowerCube се приклучува директно во штекерот и овозможува максимално оптоварување од 350 грама. Влезниот напон е во опсег од 110 - 240V и излезот има вкупно четири стандардни приклучоци за напојување, од кои сите се опремени со брава за деца. Исто така, има пар USB конектори со максимална моќност од 2,1A за брзо полнење.
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Гаранција за производителот:
1 година, 1 година
Код на производителот:
8718444082262
Код:
PCC-ZUSB
Лансиран:
20 ноември 2014 година
Конектор:
Кабел за напојување тип Е, USB 2.0, приклучок тип E, Напојување Тип Е, USB 2.0, Тип Е приклучоци
Вид на кабел:
Добавувачи на електрична енергија, Вид на кабел
Од приклучокот:
Кабел за напојување тип Е., Од приклучокот
Боја:
Бело, Сина
Број на продажни места:
4
За конектори:
USB-A (женски), тип Е порта
Платформа:
Платформа:
Производител:
PowerCube, PowerCube
Верзии:
USB 2.0 (до 480Mbps)
EAN:
8718444082163
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
USB-центар на PowerCube, сино со бело
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ