1 / 3
Слика на Извор на енергија CyberPower GreenPower Office LCD II RM UPS 1000VA/600W IEC
Слика на Извор на енергија CyberPower GreenPower Office LCD II RM UPS 1000VA/600W IEC
Слика на Извор на енергија CyberPower GreenPower Office LCD II RM UPS 1000VA/600W IEC

Извор на енергија CyberPower GreenPower Office LCD II RM UPS 1000VA/600W IEC

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
529.54 €
432.05 €
со ДДВ Без ДДВ 366.14 €
Заштеди 97.49 €
-19%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 април 2024 - 20 април 2024
Македонија, други
20 април 2024 - 22 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
11. 7. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
RS232, USB
Тип на батерија:
C13
Број на продажни места:
6
Број на батерии:
1
Заштита на телефонски кабел:
По
Заштита на кабел за напојување:
По
ПОДОБНОСТ:
Безбедносни системи, десктоп компјутери, системи за фотоапарати, благајни, работни станици, сервери, телекомуникациски системи, складирање
Други карактеристики:
AVR, екран LCD, слот SNMP
Код:
OR1000ERM1U
Пеша кг:
13.7
Димензии мм:
433 x 44 x 389
Време на полнење h:
8
Моќ VA:
1000
Време на складирање на податоци - 50 мин:
14
Време на складирање на податоци - 100 мин:
3.5
Моќност W:
600
Фаза на влез-излез:
1:1
Заменливи батерии:
По
Производител:
CyberPower
Веб-страница на производителот:
Cyberpower.com
Боја:
Црна, сребрена
EAN:
4712856274301
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Извор на енергија CyberPower GreenPower Office LCD II RM UPS 1000VA/600W IEC
432.05 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ