1 / 8
Слика на UMAX U-Band P1 PRO часовник, сребрен
Слика на UMAX U-Band P1 PRO часовник, сребрен
Слика на UMAX U-Band P1 PRO часовник, сребрен
Слика на UMAX U-Band P1 PRO часовник, сребрен
Слика на UMAX U-Band P1 PRO часовник, сребрен
Слика на UMAX U-Band P1 PRO часовник, сребрен
Слика на UMAX U-Band P1 PRO часовник, сребрен
Слика на UMAX U-Band P1 PRO часовник, сребрен

UMAX U-Band P1 PRO часовник, сребрен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
84.33 €
79.45 €
со ДДВ Без ДДВ 67.33 €
Заштеди 4.87 €
-6%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
ОС што може да се користи:
Андроид, iOS
GPS:
По
Мерење на пулсот:
Непосредни мерења
Водоотпорен:
По
Дијагонала на екранот:
1.3
Код:
UB523
Ширина mm:
49
Висина mm:
37
Дебелина мм:
13.7
Екран на допир:
По
Пеша г.:
40
MAh капацитет на батеријата:
250
трепет:
По
трчање:
По
ВЕЛОСИЕ:
По
Не:
По
Скијање:
По
Ecjefitnes:
По
Вкус:
По
Лансиран на:
5. 11. 2019
Предвидени денови на траење на батеријата:
5
Вид на водоотпорност:
5ATM
Gjatësia e rripit [mm]::
150
Производител:
Умакс
Боја:
сребрено
EAN:
8595142717487
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
UMAX U-Band P1 PRO часовник, сребрен
79.45 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ