1 / 4
E shitur
Foto e Karrige E-Blue Cobra Air, e gjelbër - zezë
Foto e Karrige E-Blue Cobra Air, e gjelbër - zezë
Foto e Karrige E-Blue Cobra Air, e gjelbër - zezë
Foto e Karrige E-Blue Cobra Air, e gjelbër - zezë

Karrige E-Blue Cobra Air, e gjelbër - zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
15,490 MKD.
14,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12,534 MKD.
Ju kurseni 700 MKD.
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ulëse e përshtatshme dhe e qëndrueshme për zyrën tuaj apo për përdorim në shtëpi. Cobra Air është ulëse me pesë këmbë me rrotë e cila rregullohet dhe montohet në kohë të shkurtë dhe pa nevojën e ndihmës profesionale. Edicioni E-Blue i ulëses përbëhet nga mbështetëset për duar dhe dizajni i veçantë për mbështetje të shpinës dhe kokës. E dizajnuar me lartësi 90 mm nga toka dhe për të mbajtur peshë deri 120 kg ulësja përshtatet për të gjithë përdoruesit. Ulësja ka strukturë të përbërë nga materiali i hekurit ka ngjyrë të gjelbër dhe të zezë.
Kodi i prodhuesit:
EEC307GRCZ-1A
Lansuar:
3 Mars 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Mbështetëse të lëvizshme:
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
90
Kapaciteti i bartjes [L]:
120
Prodhuesi:
E-Blue
Ngjyra:
Zezë, Gjelbër
EAN:
6921607107302
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Karrige E-Blue Cobra Air, e gjelbër - zezë
14,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo