1 / 2
E shitur
Foto e Kartë e memories Transcend SDXC 300S 64GB, UHS-I U3
Foto e Kartë e memories Transcend SDXC 300S 64GB, UHS-I U3

Kartë e memories Transcend SDXC 300S 64GB, UHS-I U3

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
20.91 €
17.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14.97 €
Ju kurseni 3.24 €
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Një kartë memorie shumë e shpejtë, e përshtatshme jo vetëm për kamera digjitale, por edhe për pajisjet moderne të regjistrimit të videos. Falë shkallës së lartë të bitit, kjo pajisje ju lejon të regjistroni mijëra fotografi, si dhe inçizoni video me rezolucion 4K. Poashtu, karta e memories me kapacitet 64 GB të standardit SDXC, mbështet teknologjinë e shpejtësië UHS-I klasa 3, dhe ka shpejtësi minimale të shkrimit prej 30 MB / s. Përveç kësaj, ajo është rezistente ndaj spërkatjeve, temperaturave të ndryshme (nga -25 në 85 ° C), ndaj elektricitetit elektrostatik, rrezet X, dridhjeve dhe goditjeve.
Kodi i prodhuesit:
TS64GSDC300S
Lansuar:
24. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Rezistenca ndaj ujit:
Prodhuesi:
Transcend
Kapaciteti [GB]:
64
EAN:
760557841104
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kartë e memories Transcend SDXC 300S 64GB, UHS-I U3
17.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo