1 / 1
Продадено
Слика на Transcend Micro SDHC мемориска картичка, 16 GB

Transcend Micro SDHC мемориска картичка, 16 GB

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
16.09 €
9.59 €
со ДДВ Без ДДВ 8.12 €
Заштеди 6.50 €
-41%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
TS16GUSDC4
Лансиран:
14 јули 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
Минимална брзина на пишување:
Класа 4 (4 MB / s)
Одделение:
4
Производител:
Надминување
Капацитети [GB]:
16
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
760557819288
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Transcend Micro SDHC мемориска картичка, 16 GB
9.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ