1 / 5
Продадено
Слика на DICOTA Slim Case BASE,Торба за лаптоп 12,5 ”, црна
Слика на DICOTA Slim Case BASE,Торба за лаптоп 12,5 ”, црна
Слика на DICOTA Slim Case BASE,Торба за лаптоп 12,5 ”, црна
Слика на DICOTA Slim Case BASE,Торба за лаптоп 12,5 ”, црна
Слика на DICOTA Slim Case BASE,Торба за лаптоп 12,5 ”, црна

DICOTA Slim Case BASE,Торба за лаптоп 12,5 ”, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
40.46 €
37.21 €
со ДДВ Без ДДВ 31.53 €
Заштеди 3.25 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
D31300
Тип на батерија:
торба
Наменето за:
Лаптоп
Материјали:
Полиестер
Внатрешна висина на лаптопот [mm]:
30
Внатрешни димензии на лаптопот до [mm]:
315
Максимална големина на лаптоп [инчи]:
12,5
Надворешни димензии:
335 x 245 x 40
Внатрешни димензии [mm]:
315 x 215 x 30
Производител:
DICOTA
Пеша [кг]:
0,33
Боја:
ЦРНО
Гаранција за производителот:
1 година
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
7640158665107
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
DICOTA Slim Case BASE,Торба за лаптоп 12,5 ”, црна
37.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ