1 / 4
Продадено
Слика на Балон за чистење, со дијаметар 55 mm, должина 166 mm.
Слика на Балон за чистење, со дијаметар 55 mm, должина 166 mm.
Слика на Балон за чистење, со дијаметар 55 mm, должина 166 mm.
Слика на Балон за чистење, со дијаметар 55 mm, должина 166 mm.

Балон за чистење, со дијаметар 55 mm, должина 166 mm.

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
1,190 MKD.
со ДДВ Без ДДВ 1,008 MKD.

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Камера со отстранлива леќа, тастатура, леќа
Код:
5610
Лансиран на:
7. 3. 2019
Вид на чистач:
пелети
Производител:
Хама
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Балон за чистење, со дијаметар 55 mm, должина 166 mm.
1,190 MKD.
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ