1 / 1
Слика на Samsung CLT-K406S, Тонер за штампач црна боја

Samsung CLT-K406S, Тонер за штампач црна боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
92.46 €
90.83 €
со ДДВ Без ДДВ 76.98 €
Заштеди 1.62 €
-2%

Само уште 6
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
30 април 2024 - 01 мај 2024
Македонија, други
01 мај 2024 - 02 мај 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Тонерот Samsung CLT-K406S е дизајниран за ласерски печатачи Samsung CLP-365W и CLX-3305FW. Ова е оригинален црн тонер. Тонерот е погоден за класични отпечатоци во канцеларија, а неговата употреба ќе гарантира печатење без проблеми и сигурно. Приносот на тонерот Samsung CLT-K406S е до околу 1.500 стандардни страници.
Код на производителот:
CLT-K406S/ELS
Лансиран:
14 септември 2012 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
По
Користено со:
Samsung CLP-360, Samsung CLP-365, Samsung CLP-368, Samsung CLX-3300, Samsung CLX-3305, Samsung SL-C460FW, Samsung SL-C460W, Samsung SL-C467W, Samsung SL-C1810W
Производител:
Самсунг
Веб-страница на производителот:
Samsung.cz
Тип на уред:
Тонер
Боја на кертриџ:
ЦРНО
За печатари:
Самсунг
EAN:
8806085024090
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Samsung CLT-K406S, Тонер за штампач црна боја
90.83 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ