1 / 1
Foto e Toner për printer Brother TN-2120, i zi

Toner për printer Brother TN-2120, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
6,690 MKD.
6,290 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5,331 MKD.
Ju kurseni 400 MKD.
-6%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky toner me ngjyrë të zezë nga marka Brother, është i projektuar për përdorim nga printerë laserik të modeleve DCP-7030, DCP-7040, DCP-7045, HL-2140, HL-2150N, HL-2170W, MFC-7320, MFC- 7340, MFC-7440 dhe MFC-7840. Ofron mbulueshmëri për deri në 2600 faqe printimi. Arsyet e përdorimit të produkteve origjinale siç është ky toner janë garancioni, jetëgjatësia si dhe cilësia e lartë e printimeve.
Kodi i prodhuesit:
TN2120
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Brother DCP-7030, Brother DCP-7040, Brother DCP-7045N, Brother HL-2140, Brother HL-2150N, Brother HL-2170W, Brother MFC-7320, Brother MFC-7440N, Brother MFC-7840W
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com
Lloji i pajisjes:
Toner
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Zezë
Për printer:
Brother
EAN:
4977766654203
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Toner për printer Brother TN-2120, i zi
6,290 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo